ÇAĞRI MERKEZİ
444 9 687 (Nur)
ALÇIPAN

Nur Yapı Grup, teknolojinin gelişmesine paralel olarak, yapı malzeme teknolojilerindeki yenilikleri de yakından takip ederek uygulama projelerinde gereksinim ve beklentileri üst düzey karşılayacak çözümler üreten bir firmadır. Nur Yapı Grup dekorasyon ve iç yapı uygulamalarında kullanılan alçıpan ürün gelişimini yakından takip ederek, müşterilerine sürekli yenilikler sunmaya devam etmektedir.

 

Nur Yapı Grup, kullanım amacına göre değişik tiplerde üretilebilen; Flex Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan Suya Dayanıklı Alçıpan, Su ve Yangına Dayanıklı Alçıpan, Her Form Alçıpan, Karo Alçıpan, Karolam Alçıpan ve Akustik Alçıpan ürünlerini kullanarak, beklentileri üst düzey karşılayan kreatif dekorasyon uygulamalarıyla  başarılı proje teslimleri gerçekleştirmiştir.

 

Nur Yapı Grup, Flex Alçıpan,Yangına Dayanıklı Alçıpan,Suya Dayanıklı Alçıpan,Su ve Yangına Dayanıklı Alçıpan,Her Form Alçıpan,Karo Alçıpan, Karolam Alçıpan ve Akustik Alçıpan ürünlerini www.nuryapistore.com  sanal mağazalarında ve Nur Yapı Grup şubelerinde satışlarını da yapmaktadır.

Arama Kelimeleri:Alçıpan , Flex AlçıpanYangına Dayanıklı Alçıpan Suya Dayanıklı Alçıpan