Baumit

Baumit Open Isı yalıtım Sistemi

 

Baumit Profitex Donatı Filesi: Baumit sıva ve macunları içine yerleştiren alkali ortama dayanıklı cam tekstil dokuma donatı malzemesidir. Baumit Dış Cephe ısı Yalıtım Sistemleri'nin test edilmiş bir elemanıdır.

 

Baumit Uniprimer Astar:  Uygulandığı yüzeyin emiciliğini homojen hale getiren ve üzerine uygulanan kaplamaların yapışma özelliğini arttıran, kullanıma hazır, çok amaçlı astardır.

 

Baumit Nanopor Kaplama: İç ce dış vephelerde kullanıma hazır, kıvamlı, ince dokulu son kat kaplamadır. Yüksek su buharı geçirgenliğinin yanı sıra en önemli özelliği kir tutmamasıdır.

 

Baumit Isı Yalıtım Plakaları:

 

Baumit Startherm Gri dış Cephe Isı Yalıtım Plakası: Ekspande polistrenden üretilmiş, gr, renkli ısı yalıtım plakasıdır. Tamamıyla karbonlu olduğundan daha iyi ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. StarTherm Isı Yalıtım Plakası, En 13163 standartlarına uygundur.

 

Baumit DouTherm Beyaz Dış Cephe Isı Yalıtım Plakası: Ekspande polistrenden üretilmiş, beyaz renkli ısı yalıtım plakasıdır. DouTherm Isı Yalıtım Plakası, EN 13163 standartlarına uygundur.

 

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri İçin Dübeller

 

Baumit Universal Dübel STR-U Vidalı: Tüm yalıtım plakaları için uygun, vidalı dübel.

 

Baumit Çakma Gazbeton Dübeli: Tüm yalıtım plakalarının gazbeton yüzeyine mekanik montajı için çakma dübel.

 

Baumit Vidalı Ahşap Dübeli: Tüm yalıtım plakalarının ahşap yüzeyine mekanik montajı için vidalı dübel.

 

Baumit Dübel Yuvası Açma Aparatı: Tüm yalıtım plakalarının mekanik montajında kullanılan dübellerin yalıtım plakalarına gömülmesi için kullanılır.

 

Baumit Dübel Diski: Baumit mineral (taşyünü) plakalarının mekanik montajı için kullanılır.

 

Bir dünya markası olan Baumit'inn ürünlerini ister toptan isterseniz perakende olarak Nur Yapı'dan tedarik edebilirsiniz. Toptan alış veriş yapmak için Nur Yapı merkezi (444 9 687) arayabilir, perakende alış veriş yapmak için ise size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel avantajlı fiyat teklifimiz bir telefon uzağınızda.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup